ספריות - לא מה שחשבת

כל השירותים, הפינוקים והאקססוריז שמציעות הספריות בקמפוס

אם כבר ללמוד, אז עם נוף. הספרייה המרכזית
אם כבר ללמוד, אז עם נוף. הספרייה המרכזית

מתי בפעם האחרונה ביקרת בספרייה? בכל אופן, כל הקלישאות על ספרניות נוקשות, דממה וחללים מיושנים כבר מזמן לא קיימות אצלנו. ברחבי הקמפוס ישנן 14 ספריות, שמעניקות שירותים לכלל הסטודנטים.ות והסגל האקדמי והמנהלי. מלבד היותן מקור מידע אדיר הן מהוות גם מקום מפגש חברתי ומרכז תרבותי.

 

לצד מדפי הספרים שתמיד יהיו בהן ומאגרי מידע שעברו מן הדפוס אל המחשב, ניתן למצוא עוד הרבה דברים מפתיעים: זירת VR ייחודית לצורך לימוד והוראה, מטבחונים לשירות עצמי, חללי לימוד ומנוחה לצד אזורי למידה בקבוצות שמאפשרים להעביר שעות בספרייה, לבד או עם חברות וחברים ללימודים ועוד. בנוסף, הספריות שלנו נותנות במה לאמניות ולאמנים באמצעות תערוכות והשקות ספרים, ומתקיימות בהן מעת לעת הרצאות פתוחות של חוקרות וחוקרים. אחד הדברים היפים הוא שהן כולן פתוחות בפניך, ללא קשר לפקולטה שבה את.ה לומד.ת.

 

מי צריך כיסא כשאפשר לשבת על כדור פיזיו? הספרייה המרכזית

 

ולמה לשבת אם אפשר לדווש? הספרייה למדעי החברה ולניהול

 

חמש הספריות הראשיות הן: הספרייה המרכזית, הספרייה למדעי החברה ולניהול, ספריית מדעי החיים ורפואה, הספרייה למדעים מדויקים והנדסה וספריית משפטים. בנוסף להן ישנן 9 ספריות מחלקתיות נוספות, שמעניקות שירות לסטודנטים בפקולטות השונות.

 

גם בדיגיטל. קודים לקריאת ספרים באתר 'עברית', הספרייה המרכזית

 

מילונים אלקטרוניים בערבית-אנגלית/אנגלית-ערבית בספרייה למדעי החיים ולרפואה. מתוך חשבון האינסטגרם של הספרייה

 

קומת הלאונג' וחדרי הדיון המחודשים בספריית הפקולטה למשפטים

 

הספריות מכילות מאגר עצום ועדכני של ספרים, כתבי עת ומאמרים, ומאפשרות נגישות מירבית, מכל מקום, לאוקיינוס הידע האינסופי: אם באמצעות הספרים וכתבי העת המצויים על המדפים, ואם באמצעות שירותי המידע הדיגיטליים העומדים לרשות הסטודנטים והחוקרים הן בספריות עצמן והן בגישה מרחוק 24/7. הצוות המקצועי והמיומן בספריות מציע שירותי מידע אקדמיים במגוון רחב של תחומי הידע, ושוקד על פיתוח אוספי הספריות המודפסים והדיגיטליים, למען קידום ההוראה והמחקר האקדמיים. בתקופת המבחנים, הספריות מרחיבות את שעות פעילותן ופתוחות עד השעות הקטנות של הלילה. נספר שלחלקן הגדול יש גם חשבונות אינסטגרם ופייסבוק שוקקים, ששווה לעקוב אחריהם.

 

לפעמים כל מה שצריך זה מהלך מבריק. לוח שח ענק בספרייה למדעי החברה ולניהול

 

חדרי לימוד פרטיים. הספרייה המרכזית

 

ויש גם חתול. הספרייה למדעי החברה ולניהול

 

לאתר הספריות >

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>