הכירו את הדקאנט להצלחת הסטודנטים והסטודנטיות

המקום שיכוון אותך לממש את הפוטנציאל שלך בלימודים

הכנת הכל לקראת תחילת שנת הלימודים (כולל תיק חדש, כולל לפטופ, כולל הכל). הגעת לאירוע פתיחת השנה, הספקת להציץ בקפיטריה שקרובה לכיתה ואפילו כבר הכרת כמה פרצופים חדשים שלומדים איתך. מעולה! אבל מה קורה על כל השאר? איפה אפשר לברר על זכאות למלגות או לסיוע כלכלי? לדעת אם מתקיימות פעילויות של מעורבות חברתית? ומהן הזכויות של מי שיש לו או לה לקויות למידה?

 

הדקאנט להצלחת הסטודנטים והסטודנטיות של אוניברסיטת תל אביב מעניק את כל הפתרונות והתשובות לכל השאלות האלה ועל רבות נוספות, שקשורות בדאגה לרווחה ולהצלחה שלך לאורך מסלול הלימודים באוניברסיטה.

 

המדורים השונים בדקאנט מעניקים תמיכה לאורך כל תקופת הלימודים בתחומים השונים, ושואפים לייצר ביחד איתך תשתית שתאפשר לך למצות את הפוטנציאל האישי שלך בהיבט הלימודי, ועם אופק לתעסוקה ועשיה משמעותית ומספקת. בנוסף, הדקאנט פועל להעצמה שלך, כסטודנט.ית וכאזרח.ית מעורב.ת באמצעות חשיפה למגוון פעילויות למען הקהילה והחברה.

 

בדקאנט, שממוקם בניין מיטשל, בקצה הצפוני-מערבי של הקמפוס (ממש ליד ג'פניקה), תמיד תמצא.י אוזן קשבת ותמיכה גם בימים פחות נעימים, למשל אם נתקלת בבעיה כלכלית, אם מצאת את עצמך במצב של מבוי סתום מבחינה אקדמית או שפתאום התחלת לפקפק בהחלטות שקיבלת, בבחירות ובאחריות האקדמית שנטלת על עצמך; אם מצאת את עצמך במצבים אישיים או רגשיים מורכבים ואפילו בבעיות שקשורות לשירות מילואים פעיל. כאן הדלת תמיד פתוחה.

 

 

מגוון השירותים הרחב שהדקאנט מעניק מתמקד בתחומים אלו:

 

שלוש תוכניות מאוד רלוונטיות לסטודנט.ית החדש.ה:

'צועדים יחד' - סטודנטים לתואר ראשון משנים מתקדמות חונכים סטודנטים שזו שנת לימודיהם הראשונה. לפרטים >  
 

בצוותא – חדר כושר ללמידה - מרכז תמיכה לסטודנטים לקויי למידה. במרכז ניתן לקיים שעורי עזר, מפגשי חונכות או למידה עצמאית. כולל גם סדנאות מיומנויות למידה ללמידה אפקטיבית (גם לסטודנטים ללא לקות למידה בתשלום): ניהול וארגון זמן, שיפור הזיכרון, קריאה וכתיבה אקדמית, הכנה למבחנים מסוגים שונים ועוד. לפרטים >

 

בואו להכיר את היועצת שלכם.ן בפקולטה – ייעוץ וסיוע בהתמודדות עם הלימודים והחיים בקמפוס ללא עלות. לפרטים >

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>