שירותים מקוונים

השער שלך לכל השירותים הממוחשבים האוניברסיטאיים

באתר של אוניברסיטת תל אביב תוכלו למצוא את כל המידע על הלימודים האקדמיים, על נהלים אדמינסטרטיביים ועל שירותי אוניברסיטה שונים, כמו גם את כל המחקרים פורצי הדרך והחדשות על כל מה שקורה בקמפוס. באמצעות האתר אפשר להגיע לכל היחידות באוניברסיטה, כמו פקולטות, חוגים, דקאנט הסטודנטים ואגודת הסטודנטים והסטודנטיות.

 

בעמוד הזה נסביר כיצד להפעיל את הפורטל האישי my TAU ועל השירותים הממוחשבים שעומדים לשירותכם.ן. הקליקו על מה שמעניין אתכם וקבלו את כל המידע:

 

כך נראה האזור האישי שלכם My TAU

 

 

my TAU

המקום הראשון שכדאי לכם להגיע אליו הוא הפורטל האישי my TAU, שהוא למעשה השער שלך לכל השירותים הממוחשבים האוניברסיטאיים. כאן נמצא המידע האישי שלך, שכולל ציונים, מערכת שעות, לוח בחינות אישי, מאזן שכר הלימוד, סריקת מחברות בחינה, קליטת בקשה למלגה, החלטות ועדת הוראה, התאמות לימודיות (ליקויי למידה), פניות לאגודת הסטודנטיות והסטודנטים ועוד. כדי להיכנס אליו יש להקליד בדף ההזדהות את הפרטים האישיים ולהכנס אל האזור האישי. כדי שקוד המחשב יהיה פעיל, יש לאתחל אותו פעם אחת. לאתחול קוד המחשב יש להזדהות באמצעות הנתונים הבאים:

 • מספר ת. זהות (9 ספרות)
 • קוד אישי (מספר בן 4 ספרות, המופיע בהודעות הקבלה ובפנקסי שכר הלימוד)
 • תאריך לידה במבנה DDMMYYYY (יום חודש שנה)

אתחול קוד מחשב למועמדים.ות ולסטודנטים.ות

 

לאחר אתחול קוד המחשב, יש להחליף את הסיסמה הראשונית. על מנת להחליף סיסמה יש להצטייד בנתונים הבאים:

 • מספר ת. זהות (9 ספרות)
 • קוד המחשב
 • סיסמה נוכחית : אם שכחת/אינך יודע, ניתן לקבל מסרון עם קוד איפוס!
 • סיסמה חדשה העונה לחוקים הבאים:
  • אורך הסיסמה בין 6 ל-12 תווים
  • הסיסמה חייבת להכיל אות לועזית קטנה אחת לפחות
  • הסיסמה תכיל לפחות סיפרה אחת או תו מיוחד^,!,* וכד' (שאינו אות לועזית/עברית)
  • הסיסמה אינה יכולה להכיל אחד מהתווים הבאים: < >
  • הסיסמה אינה יכולה להכיל מילה מהמילון או את חמשת התווים הראשונים של שם המשתמש ברצף
   דוגמאות לסיסמה חוקית: hr33!Vba , Ad$%F5s , bye6Bye

 

החלפת הססמה הראשונית

 

כתובת המייל האוניברסיטאית שלך

אוניברסיטת ת"א מעניקה באופן אוטומטי לכל תלמיד ותלמידה תיבת דואר אלקטרוני לשימוש במהלך הלימודים. זהו אמצעי התקשורת המרכזי שלך עם האוניברסיטה. חשוב לבצע בו שימוש או להגדיר העברה אוטומטית לחשבון המייל האישי כדי לא לפספס הודעות חשובות. כתובת האימייל משמשת את המערכות הממוחשבות למשלוח הודעות לתלמידים בנושאים שונים, ובה למעשה מתבצעת כל התכתובת מהאוניברסיטה לתלמידים.ות.

 

עם כתובת האימייל מוקצה לכל תלמיד קוד מחשב המשמש לגישה לתיבת האימייל ולקבלת שירותי מחשוב שונים. קוד המחשב (שם המשתמש) משלב בדר"כ את השם הפרטי וחלק משם המשפחה (בלועזית), לדוגמה: moshelev.
אין לבלבל בין קוד המחשב הנ"ל לקוד האישי (מספר בן 4 ספרות המופיע בהודעות הקבלה ובפנקסי שכר הלימוד).

 

כתלמיד.ה חדש.ה, כתובת המייל שמסרת בתקופת המועמדות נמחקה ובמקומה תקבלי כתובת אוניברסיטאית. עם זאת, את.ה רשאי.ת בעת אתחול הכתובת האוניברסיטאית לבקש הפניית מיילים לכתובת אחרת כראות עיניך, בהתאם להנחיות.

 

להסברים אודות קריאת דואר אלקטרוני בכתובת האוניברסיטאית ולהעברת הדוא"ל לכתובת אחרת >

 

ספריות האוניברסיטה

מכאן אפשר להגיע לאתרי הספריות ולמערכת החיפוש דעת"א, שמאפשרת חיפוש אחד בשפה חופשית באוספי הספריות (מודפסים ואלקטרוניים), במאגרי מידע אקדמיים ובמקורות מידע נוספים ברשת. כמו כן, כאן אפשר להכנס לכרטיס הקורא.ת האישי שלך, שמאפשר לצפות ברשימת הספרים, ההזמנות וההשאלות הקודמות שלך ולשמור פריטים.

 

סל תוכנות - במהלך הלימודים עומד לרשותכם סל תוכנות, בהן MsOffice, Mathematica, MATLAB, Statistica, SAS, SPSS, Maple. בנוסף, תוכלו להתקין ללא תשלום מערכות הפעלה שונות, בהן אופיס, WINDOWS 10 ועוד. לכל הפרטים ולהתקנה >

 

פורטל ה-Moodle - המודל היא מערכת למידה אקדמית ברשת. הפורטל מרכז את כל המשאבים הממוחשבים של הקורסים שלך ומכיל גישה ישירה לחומרי הלימוד, להרצאות מוקלטות, להודעות המרצים, לקבוצות דיון ולמטלות.

 

בכל מקרה, אין מצב שנשאיר אותך לבד. יש לנו מרכז תמיכה אוניברסיטאי שאפשר לפנות אליו במייל helpdesk@tau.ac.il או בטלפון 03-6408888

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>