הקורסים המיוחדים שלנו

קורסים אוניברסיטאיים שיגוונו לך את תוכנית הלימודים

הם לא קורסי חובה, אבל הם מומלצים מאוד ופופולריים בקרב הסטודנטיות והסטודנטים - קורסי הבחירה שפתוחים לכולם, מכל הפקולטות והחוגים.

 

מרכז היזמות

מרגישים.ות שנולדתם כדי להמציא את הפטנט הבא, שישנה את החיים שהכרנו עד עכשיו? חולמים להקים מיזם משל עצמכם, עסקי או חברתי? אנחנו מאמינים שיזמות היא חלק בלתי נפרד מכל מקצוע ותחום, ולכן יש לכם אפשרות לשלב לימודי יזמות בתואר האקדמי.

 

מטרת מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב ושנקר, ששוכן בצמוד לקפנטו בגילמן, היא לצייד אתכם בסט כלים שייקחו אתכם יותר גבוה ויותר רחוק בכל אשר תפנו, להקנות לכם את תפיסת העולם היזמית, לאפשר לכם לחשוב אחרת כדי לעשות דברים אחרת ולאפשר לכם להגשים את חלומותיכם באופן הייחודי שלכם .

 

איך זה קורה בפועל? באמצעות בניית תוכנית לימודים מותאמת אישית לנושא היזמות שלכם, שמועברת על ידי חוקרות, חוקרים, מורות ומורים בכירים ומאות מנטורים - יזמים מצליחים ובכירים בתעשייה, בחברות עסקיות ובאירגונים חברתיים וציבוריים. מלבד הקורסים, במרכז נערכים ימי עיון, מפגשים עם יזמיות ויזמים ש"עשו את זה", סדנאות, האקתונים ועוד.

 

לפרטים נוספים על לימודי היזמות >

 

תוכנית כלים שלובים

לומדת ביולוגיה אבל רוצה לעשות גם קורס בהיסטוריה? נרשמת למדעי המחשב ומרגיש שקורס באמנות יעשה לך טוב לנפש? תוכנית כלים שלובים מיועדת לכל הסטודנטיות והסטודנטים לתואר ראשון, והרעיון שעומד מאחוריה הוא לחשוף את תלמידות ותלמידי הפקולטות המזרחיות אל תחומי הלימוד של הצד המערבי, ולהיפך.

 

הקורסים מחולקים לשתי קבוצות שמייצגות תחומי לימוד שונים: קורסים מהפקולטות ה"מזרחיות", שהן תחומי מדעי החיים, רפואה, הנדסה והמדעים המדויקים, וקורסים מהפקולטות ה"מערביות", שבהן תמצאו את תחומי מדעי הרוח, מדעי החברה, אמנויות, משפטים, חינוך וניהול. אי אפשר ללמוד קורסי כלים שלובים מתוך פקולטה שלומדים בה.

 

כל קורס הוא סמסטריאלי בהיקף של 2 ש"ס ובסיומו מתקיימת בחינה או מטלה סופית אחרת שיקבע המרצה. ניתן ללמוד את קורסי התוכנית בכל אחת משנות התואר, ומומלץ ללמוד לפחות קורס אחד כבר מן השנה הראשונה ללימודים.

 

לאתר התוכנית ולכל הפרטים >

 

"גשר למתמטיקה האקדמית"

המהות של הקורסים הללו היא לעזור לסטודנטיות ולסטודנטים שמתחילים ללמוד תארים כמותיים לרענן את התוכן הלימודי, ולהתחיל להסתגל לצורת החשיבה האקדמית על מתמטיקה ולהגיע מוכנים יותר להתמודדות עם הגדרות והוכחות.

חלק א: בין האלגברי לגאומטרי

חלק ב: מהטבעיים למרוכבים

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>