קבלת פנים ומפגש פתיחה בחוג לניהול
תאריך
28.12.23 יום חמישי שעה
08:30 מיקום
בניין רקנאטי על מה נדבר:
בואו להיכרות ראשונית עם החוג לניהול. פרופ' נועם שמיר, ראש החוג לניהול - הסבר על תוכנית לימודים בחוג; אסתי מסטבוים, מרכז ניהול קרירה - על הצעד הבא שלכם בקריירה; איתי לינזון - חובת ההשתתפות בשעות ניסוי במעבדה ההתנהגותית; אריאל ביטון, מרכזת התכנית לחילופי סטודנטים - הסבר על סמסטר בחו"ל; הדס טל, יועצת במדור "התמדה"- הצלחת הסטודנטים והסטודנטיות; נציג.ת החוג לניהול-הסבר על פעילות אגודת הסטודנטים; איה שטיניג מסיקה, נציגת ספריית מדעי החברה וניהול; עינת הוכשטיין פלד, נציגת תוכנית "כלים שלובים"; סרטון - המדור לקידום סטודנטים - דקנאט: הצגת תכנית "צועדים יחד".
חזור למעלה